הזמנה מהירה

ארבעה מיתוסים על קפסולות קפה שחייבים לנפץ

כיום כמעט שאין בית בישראל שלא מחזיק מכשיר להכנת קפה כזה או אחר. התוצאה: צריכת קפסולות קפה ההולכת וגוברת.

בעשור האחרון הקפה וקפסולות הקפה בצריכה הביתית הפכו לכל כך פופולאריים עד שכמעט ואין בית בישראל שלא מחזיק מכשיר להכנת קפה כזה או אחר וצריכת הקפסולות רק הולכת וגוברת.

גם אצלנו ברשת הדרישה לקפסולות כל כך גדלה בשנתיים האחרונות ויחד איתה גם שאלות נפוצות ומיתוסים שהיינו חייבות לנפץ אחת ולתמיד.

נתחיל קצת ברקע כללי על שוק הקפסולות

עד שנת 2012 שלטה חברת נסטלה בשוק קפסולות קפה באופן בלעדי, בזכות פטנטים, שלא אפשרו תחרות. בשנת 2012, פגו מספר פטנטים ולמעשה השוק נפתח לתחרות.

כמו הרבה התחלות אחרות, גם ההתחלה הזו הייתה קשה וכניסת המתחרות לא הייתה חלקה. בשנתיים הראשונות,  היו בעיות טכניות כמו גם טעמים לא מוצלחים במיוחד, דבר שיצר רושם שאין כמו המקור.

אבל מאז עברו עוד שנתיים, המתחרות למדו שיעור או שניים על איכות וטעם והיום הדברים נראים אחרת. ממש אחרת. למעשה יש לא מעט אינפורמציה מוטעית שגורמת לכך שצרכנים משלמים מחיר יקר, לא מאפשרים לעצמם ליהנות ממגוון האפשרויות וכל זאת מהסיבות הלא הנכונות.

אז הינה ארבעה מיתוסים, שהגיע הזמן לנפץ כדי שתוכלו ליהנות מקפה איכותי במחיר הוגן.

קפסולות תואמות נספרסו

מיתוס ראשון: הטעם

המיתוס: הקפסולות המתחרות לא טעימות כמו זו של נספרסו.

האמת: לכל קפסולה יש טעם אחר, שונה במקצת. מבחני טעימה אובייקטיביים לא נתנו לנספרסו עדיפות על המתחרות האיכותיות שלה.

וביננו כשאנחנו מדברים על טעם, אז העניין כל כך אינדיבדואלי!  ישנן כל כך הרבה סוגי תערובות קפה כך שהמגוון עצום והבחירה מגוונת וגדולה.  כך שכל אחד יכול למצוא את תערובת הקפה המתאימה והמדויקת עבורו.

מיתוס שני: נזק למכונה

המיתוס: קפסולות קפה מתחרות גורמות נזק למכונה.

האמת: בתחילת הדרך, כמו כל לידה של משהו חדש, גם ענף הקפסולות התחלפיות חווה חריקות, אך בעולם טכנולגי ומתקדם כמו שלנו בנקודת הזמן כיום כאשר חלפו שנתיים ניתן להגדיר את הקפסולות התחליפיות כמותאמות באופן מושלם.  חלק מהקפסולות לא היו מתאימות ולכן היה חשש

כזה. היום זה לא המצב. חברת נספרסו מחויבת לשמור על תאימות והקפסולות התואמות מגיעות לרמת התאמה מושלמת ובטוחות לחלוטין לשימוש.

מיתוס שלישי: המחיר

המיתוס: כדאי לקנות קפסולות תואמות רק כדי לחסוך כסף

האמת: כדאי לקנות קפסולות תואמות כי הן טעימות ואיכותיות, מאפשרות מגוון רחב יותר וגם כמובן בגלל המחיר.

לצורך ההמחשה, במדינות אירופה המותג עצמו זול יותר ויחד עם זאת שוק הקפסולות התואמות פורח הרבה יותר מבישראל . באירופה ניתן למצוא על המדפים עשרות חברות שונות המייצרות קפסולות למכונות נספרסו. הלקוחות שם כבר לא מוכנים להיות שבויים ועל איכות הם לא מתפשרים

ובמחיר משלמים הרבה הרבה פחות.

מיתוס רביעי: המותג

המיתוס: נספרסו היא המותג המוביל בתחום.

האמת: מי שמצוי בשיח הקפה הבינלאומי והאירופאי בפרט , יודע שהמותגים המובילים והנחשבים הם בכלל בתי קלייה איטלקיים כמו לוואצה, אילי, דיאמה, או בוניני, שנמצאות בכותרות באיטליה בשיח על איכות הקפה המעולה והמיוחד שלהם. בתי קלייה אלו עוסקים בעיקר בקליית קפה איכותי

ובחירת הזנים הטובים ביותר נמצאת בראש סדר העדיפות שלהם, כך שאיכות הקפה ושמירה על סטנדרטים גבוהים הרבה יותר משמעותית מבחינתם לעומת חיזוק המותג והעצמתו כמו נספרסו המשקיע בעיקר בנראות המותג .

לסיכום,

המסר שלנו אליכם – מזמינים אתכם לצרכנות נכונה ונבונה.

עשו בדיקות טעימה. השוו מחירים ואז תחליטו.

 

שיתוף הפוסט

סל קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close

תפריט

לקוחות AVA יכולים לשמור את הסל שלהם ולהזמין אותו בלחיצת כפתור

לקוחות קיימים?
לחצו כאן להתחברות

דילוג לתוכן