קפסולות תואמות נספרסו או קפסולות נספרסו? מנפצים מיתוסים

כבר מעל לעשור שמכונות הקפסולות נמצאות בחיינו. מה שהתחיל עם הפטנט של נספרסו הפך לקפה פופולארי מאוד בבתים פרטיים ועסקים. הטרנד - קפסולות תואמות נספרסו. המדריך.

קפסולות תואמות נספרסו

בסוף שנת 2012 פגו חלק מהזכויות של חברת נספרסו לבלעדיות ונפתחה אפשרות לתחרות בתחום קפסולות הקפה. עדיין, המחירים שנספרסו גובה הן על המכונות והן על הקפסולות גבוהים משמעותית מהאלטרנטיבות. האם יש לכך הצדקה? בדקנו שישה מרכיבים מרכזיים: מחיר, טעם, איכות האריזה, נגישות, מגוון והאם יש חשש לנזק למכונה. לפניכם ניתוח מקיף.

מחיר קפסולה

קפסולות נספרסו – 2.2-2.4 ש”ח ליחידה

קפסולות תואמות נספרסו בחנות ספורה – ישנם מוצרים בהם מחיר הקפסולות יורד לפחות מ-1 ש”ח!

טעם

המיתוס – קפסולות תואמות פחות טעימות

האמת – לכל קפסולה טעם ייחודי ושונה. לקפסולות השונות של נספרסו טעמים שונים וכך גם לקפסולות התואמות. זה לא עניין של איכות, פשוט גוונים שונים של טעם. מבחני טעימה אובייקטיביים שנערכו לקפסולות שונות של יצרנים שונים לא הראו יתרון לקפסולות של נספרסו.

איכות האריזה

המיתוס – לקפסולות תואמות האריזה לא אטומה

האמת – בתחילת הדרך נמכרו קפסולות באיכות נמוכה, בהן האריזה לא הייתה איכותית והארומה “ברחה”. היום, קפסולות תואמות עוברות בקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר.

נזק למכונה

המיתוס – קפסולות תואמות גורמות נזק למכונה

האמת – כמו בסעיף הקודם. בתחילת הדרך נמכרו קפסולות באיכות נמוכה והיה חשש לנזק למכונה. היום זה כבר ממש לא כך. חברת נספרסו מחויבת לשמור על תאימות והקפסולות התואמות הינן אמינות ומתאימות.

נגישות וקלות קניה

כאן יש יתרון לקניית קפסולות תואמות. כיום ניתן להשיג תואמות נספרסו בחנויות רבות, כולל כאן באתר ספורה. היכנסו לקטלוג, צפו במוצרים וקנו אונליין >>

 

קפסולות קפה. לא חובה רק נספרסו

 

מגוון טעמים

המיתוס – אין מגוון טעמים לקפסולות התואמות

התשובה ברורה – אין קשר בין המיתוס למציאות. כיום יש עשרות סוגים, גוונים וטעמים של קפסולות תואמות נספרסו. ריבוי היצרנים הגדיל את המגוון. היום ניתן למצוא קפסולות למכונת אספרסו בטעם עדין, מאוזן, חזק, במגוון מינונים ותערובות, יש הכל מהכל.

קפסולות תואמות למכונה – סיכום

ריבוי יצרני קפה ושוק תחרותי במיוחד מאפשר כיום ליהנות מקפה איכותי מאוד במחירים נוחים. אין סיבה אמיתית לקנות מותג יקר, כאשר יש תחליף תואם, זול, איכותי וטעים. נסו ותיהנו.

צפו בכל הקפסולות שלנו – והזמינו עד הבית >>

קפסולות תואמות נספרסו מצוינות - בוניני

שיתוף הפוסט

סל קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.

Hit Enter to search or Esc key to close

תפריט

לקוחות AVA יכולים לשמור את הסל שלהם ולהזמין אותו בלחיצת כפתור

לקוחות קיימים?
לחצו כאן להתחברות

דילוג לתוכן